Zařizujete novou koupelnu anebo se chystáte na její rekonstrukci? V tom případě máte plnou hlavu starostí. Muži se zaměřují na stavební úpravy a ženy si dávají záležet na eleganci koupelnového vybavení. Většina lidí se specializuje na výběr vany, skříněk či zrcadla, ale také vodovodní baterie tvoří klíčovou součást koupelny.

Jak vybrat správný produkt?

Často kladená otázka. Nejdůležitější je kvalita, záruka a poté až cena. Na trhu se objevuje pestrá škála vodovodních baterií, liší se cenou, vzhledem, spolehlivostí, stylem ovládání a rovněž úsporou vody či tichým chodem. Nepostradatelné doplňky koupelny i kuchyně dělíme také podle umístění, na dřezové, sprchové, umyvadlové, vanové anebo bidetové baterie. Také bychom si měli rozmyslet, zda sáhneme po pákových či kohoutkových produktech.

Ať nám to doma pěkně ladí!

Vodovodní baterie jsou nejčastěji k dostání v roztečích 150 mm a 100 mm. Zákazník sleduje při výběru kvalitu, provedení, materiál a v neposlední řadě cenu. Samozřejmě ho upoutají levnější produkty, ale i luxusní zboží s delší zárukou a modernějším vzhledem. Dřezové baterie udělají kuchyni velkou parádu. Jejich vzhled a tvar je propracovaný a koresponduje s komfortním ovládáním i snadnou údržbou.

Umyvadlo i sprcha hrají prim!

Koupelna se neobejde bez umyvadla, sprchy ani vany. Umyvadlové baterie jsou vyrobeny z kvalitního chromu a podléhají různým provedením. Dnes se setkáváme spíše s pákovými modely, které se pohodlněji ovládají. Vanová baterie musí vydržet ledacos, proto musí být kvalitní se zárukou alespoň 5 let. Koupelnový svět ovládly modely v barevných kombinacích a extravagantních designech. Rodiny s malými dětmi ocení termostatické baterie, které šetří vodu a energii. Fungují na principu míchání teplé a studené vody a mají dětskou pojistku proti opaření!

 

Sponzorováno